W dniu 17.10.2024r. Publiczną Szkołę Podstawową w Łomnie odwiedziła Pani Podleśnicza Leśnictwa Wanacja z Nadleśnictwa Skarżysko. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z najmłodszych oddziałów przedszkolnych, klasy I- III oraz klasa VIII. Tematyka spotkania w klasach najmłodszych była związana z obchodzonym w październiku Dniem Drzewa. Pani poruszyła również temat związany z zachowaniem podczas spacerów w lesie. Dzieci również utrwaliły nazwy zwierząt żyjących w okolicznych lasach oraz dowiedziały się jak przebiega proces ścinki drewna. W klasie VIII prowadząca zajęcia przybliżyła uczniom zawód leśnika. Spotkanie zorganizowała wychowawczyni oddziału przedszkolnego Patrycja Walkiewicz-Linek.
"Dzień Drzewa"
- 35
Dzień Papieski w murach naszej szkoły
- 7
16 października w naszej szkole odbyły się obchody 24. Dnia Papieskiego pod hasłem ,,Święty Jan Paweł II – Ewangelia starości i cierpienia”. To szczególne wydarzenie zorganizowane przez Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu miało na celu upamiętnienie osoby Papieża Polaka oraz przybliżenie jego nauki na tematy ludzkiej starości i cierpienia.
W ramach uroczystości odbył się apel, podczas którego uczniowie zaprezentowali krótkie rozważanie dotyczące tematyki Dnia Papieskiego. W jego trakcie przypomniano najważniejsze przesłania Jana Pawła II, związane z szacunkiem do osób starszych i wartościami wynikającymi z trudnych doświadczeń cierpienia. Występ miał nie tylko edukacyjny, ale również refleksyjny charakter, inspirując nas do zatrzymania się i głębszego zastanowienia nad naszym życiem.
Ważnym elementem apelu była część związana z Fundacją ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która od lat wspiera zdolną młodzież z całej Polski. Fundacja ta zrzesza młodych ludzi, którzy w swym życiu odrzucają zło współczesnego świata, kierując się przy tym Bogiem i jego mądrością. Jednym ze stypendystów FDNT jest uczeń naszej szkoły – Wojciech Kubik. W krótkim wystąpieniu przedstawił on historię fundacji i to, w jaki sposób pomaga ona tym, którzy tego potrzebują.
Po zakończonym apelu, przeprowadzono zbiórkę do puszek, z której dochód zasilił fundusze Fundacji ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W ramach podziękowań, darczyńcy otrzymali drobne upominki – symboliczne gesty wdzięczności za wsparcie tej szlachetnej inicjatywy. Łącznie zebrano kwotę 1067 złotych i 32 grosze. Za wsparcie, w imieniu Fundacji serdecznie dziękujemy!
24. Dzień Papieski w naszej szkoły był nie tylko okazją do wspomnień o św. Janie Pawle II, ale również do zwrócenia uwagi na potrzebę niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, w duchu solidarności i miłości, której uczył nas Papież Polak.
Opracowała:
Wiktoria Kozieł
Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej
- 61
10 października 2024r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Na uroczystość licznie przybyli zaproszeni goście w osobach: Sekretarz Gminy Pawłów Krzysztof Charemski w zastępstwie Wójta Gminy Pawłów Marka Wojtasa, Przewodniczący Rady Gminy w Pawłowie Marek Sieniek, Radny Szymon Wojteczek, Radna Katarzyna Sikora, Skarbnik Gminy Pawłów Halina Pocheć, Kierownik Samorządowego Centrum Oświaty w Pawłowie Róża Koszarska- Duda i pracownicy SCO, Przewodniczący Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Starachowicach Paweł Rdzanek, Proboszcz Parafii pod wezwaniem Św. Brata Alberta w Krajkowie Ksiądz Wojciech Polit, Dyrektorzy i Wicedyrektorzy Szkół Gminy Pawłów, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Maciej Bidziński, Zarząd Rady Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Anną Kubik, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie.
Wszystkich zebranych powitała dyrektor szkoły Joanna Latała, w swoim przemówieniu zaakcentowała jak ważna jest rola nauczyciela, wychowawcy we współczesnym świecie oraz przekazała wszystkim zgromadzonym na uroczystości nauczycielom życzenia, w których nie zabrakło również podziękowań i słów wdzięczności za wykonywaną pracę. W dalszej części uroczystości zaprezentowany został program artystyczny przygotowany przez uczniów, w którym przeplatały się elementy muzyki, tańca i słowa.
Kolejnym punktem spotkania było uroczyste ślubowanie nauczycieli mianowanych: Ewy Sławek i Bogdana Fałka. Następnie zabrała głos Kierownik Samorządowego Centrum Oświaty w Pawłowie Róża Koszarska-Duda, która wraz z Sekretarzem Gminy Krzysztofem Charemskim wręczyła akty nadania stopnia awansu zawodowego – nauczyciela mianowanego, nagrody dla Dyrektorów Szkół Gminy Pawłów oraz nagrody Wójta dla nauczycieli z terenu gminy za wysokie wyniki na Egzaminie Ósmoklasisty, za laureatów Wojewódzkich Konkursów Kuratoryjnych oraz za osiągnięcia sportowe. Kolejne nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi wręczyła dyrektor Joanna Latała. W końcowej części spotkania głos zabrali zaproszeni goście: Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Kubik, Przewodniczący Rady Gminy Marek Sieniek, Przewodniczący Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Starachowicach Paweł Rdzanek oraz Proboszcz miejscowej parafii Wojciech Polit. Przekazali oni słowa wdzięczności i życzenia dla wszystkich pracowników oświaty.
XIV Rajd Edukacyjny „Puszcza Jodłowa”
- 7
4 października 2024 r. w typowo jesiennej scenerii odbyła się XIV edycja Rajdu Edukacyjnego „Puszcza Jodłowa”.
Rajd edukacyjny to forma konkursu wiedzy o tematyce przyrodniczej i krajoznawczej. Organizatorem konkursu był Świętokrzyski Park Narodowy we współpracy z Fundacją PGE. 4-osobowe drużyny z poszczególnych szkół pod opieką nauczyciela wędrowały ok. 8 km odcinkiem szlaku niebieskiego im. Edwarda Wołoszyna ze Świętej Katarzyny do Bodzentyna. Po drodze każda drużyna rozwiązywała testy i zadania-zagadki na 6 punktach kontrolnych.
Tematyka zadań na punktach kontrolnych była następująca:
- Parki Krajobrazowe województwa świętokrzyskiego
- Ptaki Świętokrzyskiego Parku Narodowego
- Leśne tropy
- Turystyka w Świętokrzyskim Parku Narodowym
- Ochrona czynna w Świętokrzyskim Parku Narodowym
- Co w trawie piszczy
Zebrane w trakcie rajdu punkty pozwoliły wyłonić trzy najlepsze drużyny.
Zwyciężyła drużyna PSP w Łomnie, przed Katolicką Szkołą Podstawową im. Maryi z Nazaretu w Kielcach i Szkołą Podstawową w Nowej Słupi.
Publiczną Szkołę Podstawową w Łomnie reprezentowała drużyna w składzie: Maja Głowacka, Karolina Jagiełło, Wiktoria Kozieł, Marcelina Piórczyk.
Nagrodami w konkursie był sprzęt elektroniczny, sportowy i turystyczny.
Na zakończenie rajdu odbyło się ognisko wraz poczęstunkiem, a dodatkową atrakcją było spotkanie ,,oko w oko’’ z ptakami drapieżnymi – podopiecznymi sokolarni przy Zespole Szkół Leśnych w Zagnańsku.
Uczniów do konkursu przygotowali nauczyciele: Mariusz Wójcicki i Maria Kita.
Dzień Jabłka
- 28
2 października Grupa pszczółki brała udział w Dniu Jabłka. Rozpoczynając zajęcia, dzieci dzięki bajce edukacyjnej pt. „Od kwiatuszka do jabłuszka” utrwaliły informacje związane z rośnięciem jabłek. Nie zabrakło również zabaw związanych z tym dniem. Później każdy mógł spróbować pysznego soku ze świeżych jabłek . Na koniec dzieci wykonały prace plastyczną, którą mogły zabrać do domu. Za aktywny udział w tym dniu Pani wręczyła dzieciom dyplomy.
Opracowała:
Patrycja Walkiewicz-Linek
Wycieczka plenerowa do Rogatego Rancza
- 58
2 października 2024r. uczniowie klas 1-3 odwiedzili prywatne gospodarstwo „Rogate Ranczo" w Podszkodziu. Jest to niesamowite miejsce dla wszystkich miłośników przyrody i aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczniowie mieli okazję spotkać tam daniele, kozy, króliki i kucyka Tosię. Mogły z bliska obejrzeć zwierzęta, posłuchać ciekawostek na ich temat oraz nakarmić je przywiezionymi marchewkami i jabłkami. Dzieci zwiedziły „kanion”, w którym mogły wesoło bawić się na huśtawkach, zjeżdżalniach i tyrolce. Dodatkową atrakcją były zabawy terenowe, przeciąganie liny oraz skoki w workach. Nie zabrakło też wspólnego pieczenia kiełbasek. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, a dobre humory dopisywały nam do końca wycieczki.
Opracowała: Barbara Bryła
Wycieczka do Centrum Geoedukacji oraz do kina
- 16
W poniedziałek 30 września 2024 roku klasy IV-VIII wybrały się na wycieczkę szkolną do Kielc, a dokładniej do Centrum Geoedukacji oraz kina Helios.
Pierwszym celem podróży było Centrum Geoedukacji znajdujące się w południowo-wschodniej części rezerwatu Wietrznia . Jest to miejsce, gdzie w przystępny sposób przyswoiliśmy wiedzę geologiczną i geograficzną, z wykorzystaniem nowoczesnych metod i narzędzi edukacyjnych. Grupa brała udział również w warsztatach pod nazwą „Master-szlif”, na których każdy mógł obrobić swój kawałek skały, a później zabrać go jako pamiątkę. Podczas zwiedzania wystawy dowiadywaliśmy się o zamierzchłych czasach oraz stworzeniach, jakie wtedy występowały. Na pewno każdy z nas wyniósł z wizyty w takim miejscu wiele cennych informacji i ciekawostek.
Kolejnym, a zarazem ostatnim celem podróży było kino Helios znajdujące się w Galerii Echo w Kielcach. W obiekcie tym obejrzeliśmy film p.t: „Dzikie serce” w reżyserii Markus’a Dietrich ’a. Przed tym wysłuchaliśmy prelekcji o ludziach filmu i ich rolach podczas produkcji. Oglądając film, każdy z nas dowiedział się, jak ważna jest współpraca oraz to, że samemu trudniej jest osiągnąć zamierzone cele.
Wystawa oraz warsztaty w Geocentrum wszystkim przypadły do gustu. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Obejrzenie filmu oraz wysłuchanie prelekcji przekazało nam wiele wartości np.: o sile przyjaźni i współpracy. Mam nadzieję, że takich wyjazdów edukacyjnych będzie organizowane coraz więcej.
Opracował:
Bartłomiej Gałek, klasa VIII
Idzie, idzie Pani Jesień, jarzębinę w koszu niesie..."
- 33
W naszym przedszkolu sezon jesienny uważamy za otwarty. 23 września oficjalnie powitaliśmy nową porę roku, która będzie panować przez najbliższe miesiące. W Kąciku Przyrody pojawiły się dary jesieni: kolorowe liście, kasztany, żołędzie, owoce z sadu i warzywa. Tematyka jesieni wpisała się w nasz temat tygodnia przez co zajęcia w tym czasie nawiązywały do treści związanej z jesienią.
Były piosenki, wiersze, zabawy, spacery po okolicy w poszukiwaniu znaków jesieni. Dzieci miały okazję wykazać się wiedzą na temat nowej poru roku poprzez rozwiązywanie zagadek, rebusów. Z wielkim zaangażowaniem tworzyły również kolorowe jesienne prace plastyczne.
Aleksandra Piekarz, Patrycja Walkiewicz-Linek, Małgorzata Pytel
Wizyta strażaków
- 27
25 września 2024 roku druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Brzezia odwiedzili przedszkolaków oraz uczniów z klasy I- III Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie. Strażacy przeprowadzili pokaz sprzętu ratowniczo- gaśniczego będącego na wyposażeniu samochodów pożarniczych, przedstawili zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przypomnieli numery alarmowe. Dzieci miały okazję także przymierzyć hełm strażacki oraz zwiedzić wnętrze wozu strażackiego.
Wizyta strażaków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
Opracował: Zespół nauczycieli wychowania przedszkolnego
Dzień Chłopaka
Dnia 30 września w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie świętowaliśmy Dzień Chłopaka. W tym roku wydarzenie to było połączone z Dniem Kolorowej Koszuli. Męska część społeczności uczniowskiej oraz grona pedagogicznego wyróżniała się swoimi strojami. Chłopcy świętowali to wydarzenie w swoich zespołach klasowych integrując się z koleżankami oraz nauczycielami. Chłopcy zostali obdarowani upominkami oraz słodyczami. Mamy nadzieję, że ten dzień upłynął wszystkim w miłej i radosnej atmosferze.
Uczymy się demokracji. Wybory do Samorządu Uczniowskiego
W miniony piątek, 27 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2024/2025.
To wydarzenie przyciągnęło uwagę całej społeczności szkolnej. Atmosfera była pełna emocji, gdyż -każdy głos miał znaczenie!
Kampania wyborcza rozpoczęła się dwa tygodnie przed głosowaniem. Kandydaci mieli szansę zaprezentować swoje pomysły i programy, które chcieli by zrealizować na terenie szkoły.
Kandydaci wykazali się kreatywnością: od plakatów i ulotek po prezentacje podczas spotkania z uczniami na przerwach.
Głosowanie odbyło się w szkolnej sali gimnastycznej. Komisja wyborcza w skład której wchodzili opiekunowie Samorządu – Magdalena Wójcicka-Ptak, Angelika Więcław, Justyna Kozieł, Małgorzata Pytel oraz przedstawiciele społeczności szkolnej- uczniowie klasy V. Komisja czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i liczeniem głosów. Po przeliczeniu głosów przewodnicząca komisji ogłosiła wyniki.
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego- Wojciech Kubik (klasa VIII)
Zastępca Przewodniczącego - Blanka Cieśla (klasa VIII)
Skarbnik - Karina Błoch (klasa VIII)
Sekretarz- Wiktoria Kozieł (klasa VI)
Nowy przewodniczący- Wojciech Kubik w swoim wystąpieniu podziękował za zaufanie i zapowiedział, że zespół będzie pracował nad realizacją obietnic wyborczych, stawiając na współpracę z uczniami i nauczycielami. Plany na przyszłość Samorząd Uczniowski ma bardzo ambitne, dlatego też życzymy mu owocnej pracy w nowym roku szkolnym i gratulujemy nowo wybranym członkom Samorządu.
Opracowanie i zdjęcia: Justyna Kozieł, Angelika Więcław
ZBIÓRKA DARÓW DLA POWODZIAN
Szkolne Koło Wolontariatu, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pawłowie, solidaryzując się z osobami poszkodowanymi w wyniku powodzi, zorganizowało szkolną zbiórkę darów na ich rzecz. Akcja trwała do wtorku 24 września. Zebrano m.in.: produkty żywnościowe, artykuły higieniczne i potrzebne przedmioty użytku codziennego. Wszystkie dary zostały przekazane potrzebującym.
Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy!
Opracował:
Wojciech Kubik
Warsztaty ekologiczne na temat segregacji śmieci w PSP w Łomnie
- 6
W dniu 25 września 2024 roku uczniowie klas I-IV PSP w Łomnie wzięli udział w warsztatach ekologicznych na temat segregacji śmieci. Prelekcję przeprowadziła pani Monika Dziekańska z firmy Bioselect „Gospodarka odpadami” z Rakowa.
Głównym celem pogadanki było promowanie selektywnej zbiórki odpadów oraz powtórnego wykorzystania surowców wtórnych.
Spotkanie poszerzyło naszą wiedzę ekologiczną oraz uświadomiło dzieciom jak ważne jest segregowanie odpadów w życiu codziennym i dbanie o środowisko.
Opracował:
Mariusz Wójcicki
Dzień Przedszkolaka
Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!!
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Świętowanie odbywało się w salach przedszkolnych. Jak również na boisku szkolnym, gdzie wspólnie dzieci brały udział w konkursach sportowych. Była to również świetna okazja do integracji grup przedszkolnych.
Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Dzień Przedszkolaka!
Aleksandra Piekarz, Małgorzata Pytel
Dzień Kropki
- 45
W dniu 16.09.2024r. odbył się "Dzień Kropki”. Z tej okazji w grupach przedszkolnych odbyły się różne gry i zabawy. Dzieci zapoznały się z historią kropki oraz wykonały ciekawe prace plastyczne z kropką w roli głównej. Powstały piękne, jesienne prace wykonane przez dzieci. Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał okolicznościowy dyplom.
Zespół nauczycieli edukacji przedszkolnej
Narodowe Czytanie w SP Łomno
- 4
Dziewiąty września w naszej szkole był dniem zwieńczenia akcji Narodowe Czytanie, której finał obchodziliśmy już trzynasty raz. Tegoroczną lekturą był kultowy dramat Juliusza Słowackiego pt. ,,Kordian”. Problematyka tego utworu porusza szeroką gamę wszelkich aspektów życia. Od kwestii patriotycznych i historycznych, po rozterki egzystencjalne. Minione wydarzenie przygotowali uczniowie klasy ósmej na czele z nauczycielem języka polskiego i opiekunem szkolnej biblioteki – Waldemarem Jeziorskim. Głównym założeniem i celem tej akcji jest popularyzacja czytelnictwa oraz kultywowanie i podkreślanie potrzeby dbałości o język polski oraz narodowy dorobek literacki. Wreszcie, poprzez refleksje na tematy zawarte w utworach – wzmacnianie poczucia tożsamości narodowej i patriotyzmu. To już kolejny rok, w którym Narodowe Czytanie gości w naszej szkole. Z pewnością ma ono stałe miejsce w szkolnym kalendarzu.
Opracował:
Wojciech Kubik
Rozpoczęcie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych
- 1
W piątek 30 sierpnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2024/2025 . Dyrektor szkoły Joanna Latała powitała licznie zgromadzonych rodziców i dzieci. Następnie zaprezentowała wychowawców poszczególnych grup . Po pamiątkowych zdjęciach przedszkolaki wraz z wychowawcami udały się do sal na powakacyjne spotkanie. Tam rodzice zostali szczegółowo zapoznani z organizacją nowego roku szkolnego.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 Pasowanie na ucznia
- 45
Drugiego września 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 oraz pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Pani dyrektor Joanna Latała serdecznie powitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przybyłych gości: przewodniczącego Rady Gminy w Pawłowie Marka Sieńka oraz proboszcza parafii Krajków księdza Wojciecha Polita. Następnie, po wprowadzeniu pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu państwowego, uczniowie klasy pierwszej zostali przez panią dyrektor symbolicznym ołówkiem pasowani na uczniów. Wstąpienie do grona społeczności szkolnej dzieci potwierdziły odciskiem palca w kronice szkolnej. Po życzeniach, pierwszoklasiści otrzymali legitymacje szkolne i pamiątkowe dyplomy. Do życzeń dołączył się również pan Radny, który przekazał dzieciom upominki. Głos również zabrał ksiądz proboszcz Wojciech Polit, który dokonał uroczystego poświęcenia plecaków i przyborów szkolnych przyniesionych przez pierwszoklasistów. Uwieńczeniem uroczystości było wykonanie pamiątkowego zdjęcia.
Informacja dyrektora o organizacji pracy szkoły w nowym roku szkolnym
Liczba dzieci i uczniów:
1. Oddziały przedszkolne – 55 dzieci
2. Odziały podstawowe – 95 uczniów
Liczba oddziałów w roku szkolnym 2024/2025:
1. Oddział przedszkolny poniżej „0” ( 2,5; 3; 4 – latki),
2. Odział przedszkolny „zerówka pięciolatki”,
3. Oddział przedszkolny „zerówka sześciolatki”,
4.Oddział podstawowy klasa I
4. Odział podstawowy - łączony klasy II i klasa III
6. Oddział podstawowy – łączony klasy IV i V,
7. Oddział podstawowy – łączony klasa VI i VII
8.Oddział podstawowy – klasa VIII
Liczebność oddziałów:
1. Oddział przedszkolny poniżej „0” ( 2,5; 3; 4 – latki) – 22 dzieci
2. Odział przedszkolny „pięciolatki”- 15 dzieci
3. Oddział przedszkolny „zerówka sześciolatki” - 18 dzieci
4. Oddział podstawowy klasa 1 – 20 uczniów
5. Odział podstawowy - łączony klasy II i III :
Klasa II – 16 uczniów
Klasa III – 8 uczniów
6. Oddział podstawowy – łączony klasy IV i V
Klasa IV – 8 uczniów
Klasa V- 7 uczniów
7. Oddział podstawowy – łączony klasy VI i VII
Klasa VI- 12 uczniów
Klasa VII – 11 uczniów
8. Oddział podstawowy – klasa VIII – 15 uczniów
Wychowawstwa 2024/2025
1. Oddział przedszkolny poniżej „0” ( 2,5; 3; 4 – latki) – Patrycja Walkiewicz- Linek/ pomoc nauczyciela Patrycja Piórczyk
2. Odział przedszkolny „pięciolatki”- Małgorzata Pytel
3. Oddział przedszkolny „zerówka sześciolatki” – Aleksandra Piekarz
5. Oddział podstawowy klasa I- Barbara Bryła
4. Odział podstawowy- łączony klasy II i III – Urszula Bernacka/Ewa Jeziorska
6. Oddział podstawowy– łączony klasy IV i V – Monika Wojtan- Pożoga
7. Oddział podstawowy– łączony klasa VI i VII– Ryszard Bryła
7. Oddział podstawowy– łączony klasy VIII – Waldemar Jeziorski
Kadra 2024/2025
1. Joanna Latała- dyrektor/ matematyka klasa V/ technika
2. Barbara Bryła- edukacja wczesnoszkolna kl. I/ zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
3. Ryszard Bryła- historia /wychowanie fizyczne /EDB
4. Bogdan Fałek – nauczyciel współorganizujący kształcenie w oddziale przedszkolnym/ rewalidacja
5. Barbara Głowacka – fizyka
6. Ewa Jeziorska – edukacja wczesnoszkolna kl.III /geografia kl.VIII
7. Waldemar Jeziorski- język polski kl. IV,VI, VIII/ WOS/ Biblioteka szkolna
8. Maria Kita- matematyka kl. IV, VI, VII,VIII
9. Ksenia Latała- tyflopedagogika
10.Monika Kosiór- chemia
11. Małgorzata Mergalska- język niemiecki
12. Sylwia Mróz- język angielski kl.VII, VIII, korekcyjno-kompensacyjne
13. Milena Haremska – psycholog szkolny
14. Małgorzata Pytel – edukacja przedszkolna w oddziale przedszkolnym pięciolatków, plastyka
15. Urszula Bernacka – edukacja wczesnoszkolna kl. II
16. Iwona Rokita- doradztwo zawodowe
17. Magdalena Borek- nauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidacja
18. Agnieszka Dziuba- TIS
19. Angelika Więcław- pedagog specjalny, logopedia, rewalidacja
20. Jacek Śliwa – muzyka
21. Angelika Więcław – logopedia/ / nauczyciel współorganizujący kształcenie w oddziale przedszkolnym
21. Monika Wojtan- Pożoga – język angielski przedszkole i klasy I-VI
22. Aleksandra Cheda – język polski kl.: V, VII/ logopedia
23. Mariusz Wójcicki – geografia kl.: V, VI, VII/ biologia/ informatyka/przyroda
24. Magdalena Wójcicka- Ptak – religia
25. Aleksandra Piekarz- wychowanie przedszkolne w oddziale „zerówka pięciolatki”/ wychowanie do życia w rodzinie
26. Iwona Sikora- rehabilitacja
27. Justyna Kozieł- świetlica szkolna
28. Patrycja Walkiewicz- Linek- wychowanie przedszkole 3,4- latki
29. Jagoda Kowalska- wychowanie przedszkolne/ zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
Dowozy i odwozy funkcjonujące w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie
Uprzejmie prosimy o wcześniejsze przybycie na przystanek i cierpliwe oczekiwanie na przyjazd autobusu.
7.05. – Tarczek (Zagórze)
7.10. – Grabków ( Komorniki )
7.12. – Grabków ( Sklep )
7.15. - Grabków ( Dąbrowa )
7.25. – Grabków ( Wojciechów)
7.30. – Krajków (kościół )
7.35. – Publiczna Szkoła Podstawowa w Łomnie
Kierowca – Czesław Żelazny
Opiekun – Kamila Wrzesień
7.10. – Modrzewie ( krzyżówka )
7.15.– Łomno (Parcele)
7.20. – Łomno
7.30. - Publiczna Szkoła Podstawowa w Łomnie
Kierowca – Piotr Miziewicz
Opiekun – Bogdan Fałek
Odwozy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie
Wyjazd sprzed budynku szkoły :
12.25. 13.25. 14.25. 15.10.
Szczegółowy harmonogram odwozów będzie dostępny w późniejszym termiminie .
Archiwum Aktualności