• Zapraszamy na dzień otwarty w przedszkolu!

• Wychowawczynie grup przedszkolnych serdecznie zapraszają nowo przyjętych przedszkolaków wraz z rodzicami na dzień otwarty, który odbędzie się 31.08.2023r. w godzinach 11:00 -12.00.

W programie:

• Zabawy ruchowe z chustą animacyjną;
            • Zwiedzanie sal przedszkolnych;
            • Zajęcia plastyczne;
            • Zabawy w kącikach zainteresowań.

Podczas zajęć dzieci pozostają pod opieką rodziców.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla szkoły podstawowej odbędzie się 4 września o godz. 9.00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie.

W tym dniu proboszcz tutejszej parafii pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego - Wojciech Polit poświęci plecaki pierwszoklasistom. Zatem prosimy uczniów klasy I o spakowanie i zabranie ze sobą plecaka.

Wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy. Dowóz we własnym zakresie.

• Rozpoczęcie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów przedszkolnym 3,4,5 -latków i klasy ,,0" odbędzie się 1 września 2023r. o godz. 9.00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie.

Dzieci obowiązuje strój galowy. Dowóz we własnym zakresie.

• Ważna informacja

• Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie informuje, że wyprawki szkolne dla oddziałów przedszkolnych zostaną ustalone na spotkaniu inaugurującym nowy rok szkolny.

Uczniów przebywających w szkole obowiązuje obuwie zmienne dotyczy to wszystkich uczniów i każdej sytuacji, nawet jeśli pobyt ucznia w budynku szkolnym trwa kilka minut.

Jako obuwia zmiennego można używać wyłącznie obuwia lekkiego, na miękkiej i jasnej podeszwie. Obuwie musi być oznakowane – seledynowe lub żółte sznurówki. Ponadto każdy uczeń zobowiązany jest posiadać worek na obuwie.

• Wyprawka szkolna dla uczniów klas I-III

• Wyprawka dla klas I – III

2023 / 2024

Podpisane pomoce plastyczne, które będą w szkole:

1.      Plastelina;

2.      Farby plakatowe i akwarele ( z guziczka );

3.      3 pędzle o różnej grubości włożone do farbek;

4.      Kubek na wodę;

5.      Podkładka plastyczna ( format A3 );

6.      Klej magiczny (okleić plastrem i podpisać);

7.      2 papiery kolorowe, tzw. wycinanka w formacie A4;

8.      1 blok A4 techniczny biały;

9.      1 blok A4 techniczny kolorowy;

10.  1 blok A4 rysunkowy biały;

11.  1 blok A4 rysunkowy kolorowy;

12.  2 teczki formatu A4: „ prace plastyczne” i „dodatkowe karty pracy”;

13.  Bibuła – 2 dowolne kolory lub zestaw krótkich bibuł w różnych kolorach;

Piórnik, a w nim (zawsze!): 2 miękkie ołówki, gumka, temperówka, kredki ołówkowe (cienkie) dobrej jakości , zaokrąglone nożyczki, klej w sztyfcie, linijka 15cm, długopis ścieralny.

Zeszyty podpisane na przedniej okładce:

1.      Zeszyt w kratkę 16-kartkowy;

2.      Zeszyt w 3-linię 16 kartkowy najlepiej z kolorową liniaturą;

3.      Notes do informacji dla rodziców;

Strój na zajęcia sportowe w worku: biała koszulka z krótkim

rękawem, czarne/granatowe krótkie spodenki.

Strój galowy na uroczystości szkolne: biała bluzka, ciemne spodnie lub spódnica.

Obuwie zmienne: buty wiązane na białej podeszwie.

Proszę o skompletowanie wyprawki do 6 września.