• Bal karnawałowy u maluchów

• W dniu 28.01.2023 przedszkolaki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Łomnie wzięły udział w balu karnawałowym. Maluchy przebrane w bajkowe stroje chętnie bawiły się wraz ze swoimi rodzicami w rytmie dziecięcych przebojów. Mamy nadzieję, że ich pierwszy bal na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Opracowały: Ewa Sławek, Małgorzata Pytel, Aleksandra Piekarz

• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• W dniu 26.01.2023 w oddziałach przedszkolnych dzieci nagrały program artystyczny dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. Przedszkolaki od kilku tygodni ćwiczyły wierszyki, piosenki, układy taneczne, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Z wielkim zapałem wykonywały upominki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Mamy nadzieję, że występy naszych małych aktorów sprawiły wiele radości i wywołały uśmiechy na twarzach Seniorów.

Opracowały: Ewa Sławek, Małgorzata Pytel, Aleksandra Piekarz

• Moc życzeń przesyłamy

• Uczniowie klasy pierwszej, drugiej i trzeciej przygotowali uroczysty występ dla kochanej babci i kochanego dziadka, aby w ten sposób uczcić święto tak ważnych osób w życiu każdego wnuczka i każdej wnuczki. Z tej okazji uczniowie pięknie wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki. Przygotowali własnoręcznie wykonane upominki, które wręczyli swoim dziadkom w domach.

Zapraszamy do obejrzenia

• Dzień Kubusia Puchatka

• „Już pora wstać, wyruszyć z domu, przyjaciela spotkać znów.

Miły, puchaty, okrągły, bo to mój jest..

Kubuś Puchatek, Kubuś….”

17 stycznia w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Kubusia Puchatka. Maluchy wysłuchały opowiadania o przygodach przyjaznego misia, poznały jego przyjaciół oraz ciekawostki na ich temat. Z zaangażowaniem rozwiązywały liczne zagadki dotyczące mieszkańców Stuwiekowego Lasu oraz wykonały podobiznę Kubusia z żółtego balonika. Obchodom tego święta towarzyszyły różne ciekawe tematyczne zabawy. Za wykonanie wszystkich zadań każdy przedszkolak uzyskał odznakę „Przyjaciela Kubusia Puchatka”.

Opracowanie: Ewa Sławek

• Paczuszka dla maluszka 2022

• Z całego serca pragniemy wyrazić swoją wdzięczność za udział w tegorocznej akcji “Paczuszka dla maluszka”. Dziękujemy za poniesiony trud, bezinteresowną pomoc i wrażliwość na najbardziej potrzebujących. Dobro poszło w świat!

W tym roku dary zebrane w Publicznej Szkole Podstawowej w Łomnie w ramach akcji charytatywnej “Paczuszka dla maluszka” przekazaliśmy do Fundacji Małych Stópek w Szczecinie oraz do Domu Dziecka w Kowalewie. Kolejny raz pokazaliśmy, że nasze serca są wrażliwe i pełne empatii.

Opracowała: Magdalena Wójcicka- Ptak