• Terminarz spotkań z rodzicami w roku szkolnym 202/2022

Temat

20.IX. 2018r.

Spotkanie dyrektora z rodzicami  - omówienie bieżących spraw. Wnioski z nadzoru pedagogicznego, ewaluacji wewnętrznej. Spotkanie klasowe z wychowawcą – wybór klasowej rady rodziców, zapoznanie rodziców z  zasadami oceniania,  planem pracy wychowawcy. Spotkanie dyrektora z radą rodziców, wybór prezydium rady rodziców,  zatwierdzenie rocznego programu wychowawczego i programu profilaktyki, zaopiniowanie dni dodatkowo wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

XI.2018r.

Spotkanie klasowe z wychowawcą, poinformowanie rodziców uczniów o postępach w nauce i zachowaniu dzieci. Spotkanie dyrektora z radą rodziców.

I. 2019r.

Spotkanie dyrektora z rodzicami – podsumowanie pracy szkoły za I okres. Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców o ocenach uzyskanych przez uczniów  na I półrocze.

V. 2019r.

Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen rocznych oraz o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi i oceną naganną lub nieodpowiednią zachowania.

w ciągu całego roku

Konsultacje indywidualne – przedstawienie informacji o uczniach.